У Львові презентували виставку про Махатма Ґанді


Сьогодні, 2 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Махатма Ґанді.

Зазначимо, що щороку, 2 жовтня, в честь дня народження Махатма Ґанді, одного з керівників руху за незалежність Індії, основоположника філософії та стратегії ненасилля, також відзначається Міжнародний день ненасильства, який був проголошений на 62-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. Об этом сообщает cossackland.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺКожен народ та нація має своїх лідерів. Ми розуміємо, що український народ так само, як індійський, мали період у своїй історії, коли вони були поневолені. Ми усі маємо своїх лідерів — духовних та ідейних, які призвели до того, що на карті є такі країни як Індія та Україна. Пошановувати тих людей, які привели до самовизначення цілу націю – справа честі кожного народу. Я радий, що у стінах Львівської обласної державної адміністрації ми можемо сьогодні експонувати таку виставку, згадувати про таких людей і таким чином єднатисяʺ, — наголосив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Зазначимо, що експозиція складається з двадцяти унікальних світлин, які демонструють життєвий шлях Махатма Ґанді.

Окрім того, фото доповнюють крилаті вислови політичного діяча, такі як: ʺВи не повинні втрачати віру в людство. Людство — океан; якщо декілька крапель океану брудні, океан не забруднитьсяʺ.

Організатори: Львівська обласна державна адміністрація та ГО “Міжнародне товариство українсько-індійської дружби”.

Довідково:

Махатма Ґанді індійський державний і політичний діяч, національний герой. Один із керівників та ідеологів національно-визвольних рухів Індії.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Львівщина святкує 110 років від дня народження Богдана-Ігоря Антонича.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_prezentuvaly_vystavku_pro_mahatma_gandi_327461.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя