За 4 роки поліція розбила 1300 службових авто


Національна поліція України за чотири роки роботи розбила 1300 службових автомобілів. Про це у вівторок, 14 травня, розповів начальник Департаменту патрульної служби Національної поліції Євген Жуков, передає канал 24.

За його словами, з початку функціонування Національної поліції було закуплено 2500 автомобілів, в поточному році планується закупити ще 500 штук. «За чотири роки було розбито 1300 одиниць», – повідомив Жуков.

При цьому, за його словами, більшість розбитих машин – це японські Toyota Prius. Кількість розбитих Mitsubishi Outlander PHEV становить близько 20-ти. Крім того, в поточному році в дорожно-транспортних пригодах постраждали близько 20 поліцейських.

До слова, 14 травня Японія передала міністерству внутрішніх справ України ще 83 нові автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV. Під час церемонії передачі голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що автомобілі були куплені за «зелені гроші», отримані за Кіотським протоколом.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/za-4-roky-politsiia-rozbyla-1300-sluzhbovykh-avto/” Об этом сообщает punktir.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя